5,689
edits
Line 254: | Line 254: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|The Arcadian Online Qualifier 1}} East Coast{{OnlineIcon}}||July 24th, 2022||5th||—||— | |{{Trn|The Arcadian Online Qualifier 1}} East Coast{{OnlineIcon}}||July 24th, 2022||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Panda Cup Online Qualifier: Southeast USA 2}}{{OnlineIcon}}||August 4th, 2022||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits