71,357
edits
Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Contest: DoKomi 2022}}||June 4th-5th, 2022||65th||—||— | |{{Trn|Smash Contest: DoKomi 2022}}||June 4th-5th, 2022||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|RCADIA SMASH 3}}||July 29th-31st, 2022||49th||—||— | |||
|} | |} | ||