71,322
edits
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Contest: DoKomi 2022}}||June 4th-5th, 2022||65th||—||— | |{{Trn|Smash Contest: DoKomi 2022}}||June 4th-5th, 2022||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|COLOSSEL 2022}}||July 2nd-3rd, 2022||65th||—||— | |||
|} | |} | ||