71,322
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Dubai Dojo 2}}||August 25th-26th, 2017||9th||3rd||Zash | |{{Trn|Dubai Dojo 2}}||August 25th-26th, 2017||9th||3rd||Zash | ||
|- | |||
|{{Trn|Desert Knights 4}}||January 19th, 2018||1st||—||— | |||
|} | |} | ||