71,324
edits
Line 421: | Line 421: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SWT: NA East Melee Regional Finals}}||October 30th-31st, 2021||9th||—||— | |{{Trn|SWT: NA East Melee Regional Finals}}||October 30th-31st, 2021||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash World Tour 2021 Last Chance Qualifier}}||December 17th, 2021||Top 8||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Smash World Tour 2021 Championships}}||December 17th-19th, 2021||13th||—||— | |||
|} | |} | ||