71,329
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 152: | Line 152: | ||
|{{Trn|CEO 2021}}||December 3rd-5th, 2021||Florida {{Flag|USA}}||777||style="background-color:#FFCC99;"|A||{{Sm|Kola|USA}}||{{head|Roy|g=SSBU|s=20px}}{{head|Cloud|g=SSBU|s=20px}} | |{{Trn|CEO 2021}}||December 3rd-5th, 2021||Florida {{Flag|USA}}||777||style="background-color:#FFCC99;"|A||{{Sm|Kola|USA}}||{{head|Roy|g=SSBU|s=20px}}{{head|Cloud|g=SSBU|s=20px}} | ||
|- | |- | ||
|[[Tournament:Eastern Powerhouse Invitational 2|Eastern Powerhouse Invitational 2 FINAL]]||December 11th||Japan {{Flag|Japan}}||12||style="background-color:#F6FF99;"|B||TBD||TBD | |[[Tournament:Eastern Powerhouse Invitational 2|Eastern Powerhouse Invitational 2 FINAL]]||December 11th, 2021||Japan {{Flag|Japan}}||12||style="background-color:#F6FF99;"|B||TBD||TBD | ||
|- | |||
|{{Trn|Anime World Coliseum}}||December 12th, 2021||Honduras {{Flag|Honduras}}||TBD||TBD||TBD||TBD | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Masterclass}}||December 18th-19th, 2021||Italy {{Flag|Italy}}||TBD||TBD||TBD||TBD | |{{Trn|Smash Masterclass}}||December 18th-19th, 2021||Italy {{Flag|Italy}}||TBD||TBD||TBD||TBD |