71,339
edits
Line 103: | Line 103: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 6}}||October 22nd, 2021||13th||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 6}}||October 22nd, 2021||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kagaribi 5}}||October 30th-31st, 2021||25th||—||— | |||
|} | |} | ||