1,328
edits
No edit summary |
Roadrunnerto (talk | contribs) m (→Super Smash Bros. Ultimate walking speeds: Adding Sora) |
||
Line 492: | Line 492: | ||
|'''79'''||{{CharHead|Ken|SSBU|hsize=20px}}||0.825 | |'''79'''||{{CharHead|Ken|SSBU|hsize=20px}}||0.825 | ||
|- | |- | ||
|'''80'''||{{CharHead| | |'''80'''||{{CharHead|Sora|SSBU|hsize=20px}}||0.82 | ||
|- | |- | ||
|'''81'''||{{CharHead| | |'''81'''||{{CharHead|Byleth|SSBU|hsize=20px}}||0.78 | ||
|- | |- | ||
|'''82 | |'''82'''||{{CharHead|Ganondorf|SSBU|hsize=20px}}||0.767 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''83-85'''||{{CharHead|Simon|SSBU|hsize=20px}}||0.76 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''83-85'''||{{CharHead|Richter|SSBU|hsize=20px}}||0.76 | ||
|- | |- | ||
|'''85'''||{{CharHead| | |'''83-85'''||{{CharHead|Piranha Plant|SSBU|hsize=20px}}||0.76 | ||
|- | |- | ||
|'''86'''||{{CharHead| | |'''86'''||{{CharHead|Ryu|SSBU|hsize=20px}}||0.75 | ||
|- | |- | ||
|'''87'''||{{CharHead| | |'''87'''||{{CharHead|Jigglypuff|SSBU|hsize=20px}}||0.735 | ||
|- | |- | ||
|'''88'''||{{CharHead|Incineroar|SSBU|hsize=20px}}||0.62 | |'''88'''||{{CharHead|Kazuya|SSBU|hsize=20px}}||0.66 | ||
|- | |||
|'''89'''||{{CharHead|Incineroar|SSBU|hsize=20px}}||0.62 | |||
|} | |} | ||
edits