71,404
edits
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SWT: NA Southwest Ultimate Online Qualifier}} Last Chance Qualifier{{OnlineIcon}}||May 2nd, 2021||5th||—||— | |{{Trn|SWT: NA Southwest Ultimate Online Qualifier}} Last Chance Qualifier{{OnlineIcon}}||May 2nd, 2021||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Mega Smash Mondays 240}}||August 23rd, 2021||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||