71,357
edits
Line 160: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SWT: Oceania Ultimate Online Qualifier}} Last Chance Qualifier{{OnlineIcon}}||March 21st, 2021||2nd||—||— | |{{Trn|SWT: Oceania Ultimate Online Qualifier}} Last Chance Qualifier{{OnlineIcon}}||March 21st, 2021||2nd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Battle Arena NightClub}}||July 11th, 2021||3rd||3rd||SebPro101 | |||
|} | |} | ||