32
edits
m (→Super Smash Bros. Ultimate: Adding online icons.) |
(Added Kagaribi 4) |
||
Line 221: | Line 221: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kagaribi 3}}||March 27th, 2021||9th||—||— | |{{Trn|Kagaribi 3}}||March 27th, 2021||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kagaribi 4}}||June 27th, 2021||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits