4
edits
m (Text replacement - " " to " ") |
|||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Welfare Pickles|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB4|s=16px}}||- | |7th||{{Sm|Welfare Pickles|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB4|s=16px}}||- | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|Sandbag|USA}}|||| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Kwaz|USA}}|||| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Poyo|USA}}|||| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|GNOX|USA}}|||| | |||
|} | |} | ||
edits