4,216
edits
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Ultimate Showdown}}||December 15th, 2018||7th||4th||{{Sm|DooM}} | |{{Trn|Ultimate Showdown}}||December 15th, 2018||7th||4th||{{Sm|DooM}} | ||
|- | |||
|{{Trn|LAT ETS 2019}}|| February 8th-10th, 2019||4th||5th||{{Sm|Fwed}} | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Polybash 2019}}||March 2nd, 2019||7th||1st||{{Sm|Ally}} | |{{Trn|Polybash 2019}}||March 2nd, 2019||7th||1st||{{Sm|Ally}} |
edits