33,443
edits
mNo edit summary Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/jn0ikf5d 【第34回】スマACT] ||July 10th, 2020||3rd||—||— | |[https://challonge.com/jn0ikf5d 【第34回】スマACT] ||July 10th, 2020||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Sumabato SP 13}}||September 20th, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits