1,898
edits
Line 419: | Line 419: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|The Box: Lunch Box 3}}||August 26th, 2020||9th||—||— | |{{Trn|The Box: Lunch Box 3}}||August 26th, 2020||9th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/the-box-juice-box-11/details Juice Box 11]|33rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits