71,427
edits
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Albion 4}}||July 6th-7th, 2019||49th||—||— | |{{Trn|Albion 4}}||July 6th-7th, 2019||49th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Pixelpokal Summer 2019}}||August 10th, 2019||13th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Nemiex Pro Tournament III}}||August 31st-September 1st, 2019||3rd||—||— | |{{Trn|Nemiex Pro Tournament III}}||August 31st-September 1st, 2019||3rd||—||— |