71,274
edits
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 7}}||January 24th-26th, 2020||257th||49th||Yikarur | |{{Trn|GENESIS 7}}||January 24th-26th, 2020||257th||49th||Yikarur | ||
|- | |||
|{{Trn|The Ultimate Performance 3}}||February 22nd, 2020||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||