513
edits
(Genesis 7 64 winner) Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| [[GENESIS 6]] || February 1st-3rd, 2019 || 3,793 || {{GameIcon|SSB}}{{GameIcon|SSBM}}{{GameIcon|SSBU}} | | [[GENESIS 6]] || February 1st-3rd, 2019 || 3,793 || {{GameIcon|SSB}}{{GameIcon|SSBM}}{{GameIcon|SSBU}} | ||
|- | |||
| [[GENESIS 7]] || January 24th-26th, 2020 || 2,639 || {{GameIcon|SSB}}{{GameIcon|SSBM}}{{GameIcon|SSBU}} | |||
|} | |} | ||
edits