34,371
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 6}}||December 7th, 2019||5th||—||— | |{{Trn|Karisuma SP 6}}||December 7th, 2019||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Karisuma SP 7}}||January 11th, 2020||7th||—||— | |||
|} | |} | ||