12,679
edits
(Adding move names) |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|Neutral special attack||[[Chomp]]|| [[File:WarioChompAttackSSBU.gif|500px]] | |Neutral special attack||[[Chomp]]|| [[File:WarioChompAttackSSBU.gif|500px]] | ||
|- | |||
|Neutral special (bomb)||[[Chomp]]|| [[File:WarioChompBombSSBU.gif|500px]] | |||
|- | |- | ||
|Side special||[[Wario Bike]] || [[File:WarioWarioBikeSSBU.gif|500px]] | |Side special||[[Wario Bike]] || [[File:WarioWarioBikeSSBU.gif|500px]] | ||
Line 68: | Line 70: | ||
|Forward throw || || [[File:WarioFThrowSSBU.gif|500px]] | |Forward throw || || [[File:WarioFThrowSSBU.gif|500px]] | ||
|- | |- | ||
|Back throw || Wild Swing Ding || | |Back throw || Wild Swing Ding || [[File:WarioBThrowSSBU.gif|500px]] | ||
|- | |- | ||
|Up throw || || [[File:WarioUThrowSSBU.gif|500px]] | |Up throw || || [[File:WarioUThrowSSBU.gif|500px]] |
edits