71,274
edits
Line 276: | Line 276: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||7th||—||— | |{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||7th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|2GG: Kongo Saga}}||December 7th-8th, 2019||33rd||9th||{{Sm|Umeki}} | |||
|} | |} | ||