71,304
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Syndicate 2017}}||September 23rd-24th, 2017||25th||33rd||{{Sm|Skippo}} | |{{Trn|Syndicate 2017}}||September 23rd-24th, 2017||25th||33rd||{{Sm|Skippo}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Fortuna}}||November 25th, 2017||2nd||3rd||{{Sm|Supahsemmie}} | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Session: Final Encore}}||November 17th, 2018||9th||17th||{{Sm|Gregs}} | |{{Trn|Smash Session: Final Encore}}||November 17th, 2018||9th||17th||{{Sm|Gregs}} |