71,274
edits
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Summer Shieldbreak}}||June 22nd, 2019||4th||2nd||{{Sm|Smokk}} | |{{Trn|Summer Shieldbreak}}||June 22nd, 2019||4th||2nd||{{Sm|Smokk}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Shine 2019}}||August 23rd-25th, 2019||49th||—||— | |||
|} | |} | ||