71,296
edits
Line 223: | Line 223: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Paradigm Shift 2019}}||July 20th-21st 2019||17th||5th||{{Sm|Ravenking}} | |{{Trn|Paradigm Shift 2019}}||July 20th-21st 2019||17th||5th||{{Sm|Ravenking}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smash Con 2019}}||August 8th-11th, 2019||49th||—||— | |||
|} | |} | ||