3,678
edits
No edit summary |
(→List of electric attacks: Added Joker.) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
|[[Whirling Fortress]] | |[[Whirling Fortress]] | ||
|- | |||
|{{SSBU|Joker}} | |||
|Up tilt (when Arsene is summoned) | |||
|{{GameIcon|SSBU}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[King Dedede]] | |rowspan=2|[[King Dedede]] |
edits