71,304
edits
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 6}}||February 1st-3rd, 2019||65th||65th||{{Sm|VaLoR}} | |{{Trn|GENESIS 6}}||February 1st-3rd, 2019||65th||65th||{{Sm|VaLoR}} | ||
|- | |||
|{{Trn|2GG: Prime Saga}}||April 13th-14th, 2019||65th||25th||VaLoR | |||
|} | |} | ||