37
edits
No edit summary |
Ryansinbela (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Fortitudo.png|108px]]||[[Fortitudo]]||Primary||Advanced||Balanced||''Bayonetta'' | |[[File:Fortitudo.png|108px]]||[[Fortitudo]]||Primary||Advanced||Balanced||''Bayonetta'' | ||
|- | |||
|||Inspired||||||||''Bayonetta'' | |||
|- | |- | ||
|[[File:Jeanne.png|108px]]||[[Jeanne]]||Primary||||Attack||''Bayonetta'' | |[[File:Jeanne.png|108px]]||[[Jeanne]]||Primary||||Attack||''Bayonetta'' |
edits