5,137
edits
m (→{{forwiiu}}) |
JustaSamsher (talk | contribs) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|2GG: Hyrule Saga}}||June 23rd-24th, 2018||33rd||—||— | |{{Trn|2GG: Hyrule Saga}}||June 23rd-24th, 2018||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|EVO 2018}}||August 3rd-5th, 2018||49th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits