3,769
edits
NessMaster69 (talk | contribs) |
NessMaster69 (talk | contribs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|[http://rpssmash.challonge.com/cmsliyxf Bracket Reset]||January 20th, 2018||4th||3rd||Xtreme | |[http://rpssmash.challonge.com/cmsliyxf Bracket Reset]||January 20th, 2018||4th||3rd||Xtreme | ||
|- | |||
|[https://umainemelee.challonge.com/wdummss4 BIG Who Do UMaine #1]||February 3rd, 2018||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits