751
edits
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|[[Karisuma 16]]||December 10th, 2017||3rd||—||— | |[[Karisuma 16]]||December 10th, 2017||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[[Sumabato Tokaigi Qualifiers 1]]||January 6th, 2018||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Karisuma 17]]||January 13th, 2018||2nd||—||— | |[[Karisuma 17]]||January 13th, 2018||2nd||—||— |
edits