3,123
edits
mNo edit summary |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|[[Karisuma 15]]||September 16th, 2017||33rd||—||— | |[[Karisuma 15]]||September 16th, 2017||33rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/sumabato-cyclops-29/events/wii-u-singles/brackets/169885 Sumabato x Cyclops #29]||November 10th, 2017||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits