71,274
edits
Line 200: | Line 200: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Collision 2024|g=SSBU}}||March 15th-17th, 2024||17th / 714||—||— | |{{Trn|Collision 2024|g=SSBU}}||March 15th-17th, 2024||17th / 714||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|NRW Cup - Rise of Germany|g=SSBU}}||April 20th-21st, 2024||25th / 396||—||— | |||
|} | |} | ||