33,581
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 449: | Line 449: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma'GRAND WARS|g=SSBU}}||April 27th, 2024||9th / 318||—||— | |{{Trn|Maesuma'GRAND WARS|g=SSBU}}||April 27th, 2024||9th / 318||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|ITSUKUSHIMA 3.5|g=SSBU}}||April 29th, 2024||3rd / 76||—||— | |||
|} | |} | ||
edits