71,322
edits
Line 292: | Line 292: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||257th / 1,506||25th / 302||ven | |{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||257th / 1,506||25th / 302||ven | ||
|- | |||
|{{Trn|LVL UP EXPO 2024|g=SSBU}}||April 26th-28th, 2024||49th / 374||7th / 63||ven | |||
|} | |} | ||