71,412
edits
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Mash Harder 8|g=SSBU}}||February 10th, 2024||7th / 129||—||— | |{{Trn|Mash Harder 8|g=SSBU}}||February 10th, 2024||7th / 129||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|CT Gamercon 7|g=SSBU}}||April 6th-7th, 2024||17th / 196||—||— | |||
|} | |} | ||