33,151
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tech Republic VII|g=SSBU}}||November 3rd-5th, 2023||49th / 266||—||— | |{{Trn|Tech Republic VII|g=SSBU}}||November 3rd-5th, 2023||49th / 266||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Area zero 6|g=SSBU}}||April 27th, 2024||25th / 128||—||— | |||
|} | |} | ||
edits