33,151
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KOWLOON 7|g=SSBU}}||August 26th, 2023||9th / 298||—||— | |{{Trn|KOWLOON 7|g=SSBU}}||August 26th, 2023||9th / 298||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|AKATSUKI ~Kyo~|g=SSBU}}||April 27th, 2024||13th / 68||—||— | |||
|} | |} | ||
edits