3,123
edits
Piledrivaaa (talk | contribs) |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/friday-night-smash-delight-58-a-mini-showdown-2/events/wii-u-singles/brackets/152007/420330 Friday Night Smash Delight #58: A Mini Showdown]||September 22nd-23rd, 2017||17th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/friday-night-smash-delight-58-a-mini-showdown-2/events/wii-u-singles/brackets/152007/420330 Friday Night Smash Delight #58: A Mini Showdown]||September 22nd-23rd, 2017||17th||—||— | ||
|- | |||
|[[Showdown: Battle Royale 2]]||September 23rd-24th, 2017||25th||9th||Manny | |||
|} | |} | ||
edits