9,346
edits
Diamond444 (talk | contribs) |
m (→Project M) |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|[[SuperNova 2]]||July 29th-30th, 2017||25th||5th||{{Sm|Blitz}} | |[[SuperNova 2]]||July 29th-30th, 2017||25th||5th||{{Sm|Blitz}} | ||
|- | |||
|[[Low Tier City 5]]||August 5th-6th, 2017||25th||7th||{{Sm|Odds}} | |||
|} | |} | ||
edits