33,050
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hyogo Prefecture Super Smash Bros. Tournament 2}}||November 5th, 2023||25th / 96||—||— | |{{Trn|Hyogo Prefecture Super Smash Bros. Tournament 2}}||November 5th, 2023||25th / 96||—||— | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|KOWLOON 9 with Sumabato}}'''''||January 13th-14th, 2024||257th / 895||—||— | |||
|} | |} | ||
edits