32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kogabura UR}}||December 17th, 2023||4th / 55||—||— | |{{Trn|Kogabura UR}}||December 17th, 2023||4th / 55||—||— | ||
|- | |||
|[[Tournament:DELTA 7 FAT|DELTA 7 [FAT] ]]||December 23rd, 2023||65th / 235||—||— | |||
|} | |} | ||
edits