32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma TOP 13.5 "U-22"}}||August 5th, 2023||13th / 314||—||— | |{{Trn|Maesuma TOP 13.5 "U-22"}}||August 5th, 2023||13th / 314||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 14}}'''||September 3rd, 2023||65th / 392||—||— | |||
|} | |} | ||
edits