4,465
edits
(Added London PR ranking) |
(Added Quartered 18) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/20oxoxmas/events/melee-singles/overview 20OxOXmas]||December 21st, 2019||7th||5th||Mordo | |[https://smash.gg/tournament/20oxoxmas/events/melee-singles/overview 20OxOXmas]||December 21st, 2019||7th||5th||Mordo | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/quartered-18-no-quarter/events/melee-singles/overview QUARTERED 18: NO QUARTER]||February 2nd, 2020||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
[[Category:English smashers]] | [[Category:English smashers]] |
edits