4,465
edits
(Added Clear a New Path!) |
(Added Left Click Lounge 1/31) |
||
Line 219: | Line 219: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/clear-a-new-path/events/melee-singles/overview Clear a New Path!]||January 26th, 2020||—||1st||{{Sm|Preeminent}} | |[https://smash.gg/tournament/clear-a-new-path/events/melee-singles/overview Clear a New Path!]||January 26th, 2020||—||1st||{{Sm|Preeminent}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/smash-melee-x-left-click-lounge-1-31/events/ladder/overview Smash Melee x Left Click Lounge 1/31]||January 31st, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits