4,465
edits
m (Updated CO PR rank) |
(Added Melee @ Verdugo West 95) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/norcal-validated-4-5/events/melee-singles/brackets/123967/356190 Melee at the Docks 17]||July 14th, 2019||5th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/norcal-validated-4-5/events/melee-singles/brackets/123967/356190 Melee at the Docks 17]||July 14th, 2019||5th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-verdugo-west-95/events/melee-singles/brackets/742929/1193688 Melee @ Verdugo West #95]||January 29th, 2020||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits