87
edits
(New Page: {{Infobox Smasher | name = Sabre | mainpm = Ivysaur | skillpm = Top professional | rankingpm = SoCal Power Rankings: 2nd | location = Southern California | country = United...) |
m (→Project M) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|No Fun Allowed 3}}||February 9th, 2019||9th||9th||{{Sm|Fuzz}} | |{{Trn|No Fun Allowed 3}}||February 9th, 2019||9th||9th||{{Sm|Fuzz}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Blacklisted 5}}||June 22nd-23rd, 2019||17th||13th||{{Sm|Grzly}} | |||
|} | |} | ||
edits