Open main menu
Home
Random
Log in
Mobile options
About SmashWiki
Disclaimers
SmashWiki
Search
Electric: Difference between revisions
Article
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Electric
(edit)
Revision as of 09:54, March 4, 2019
58 bytes removed
,
5 years ago
→By characters
Revision as of 19:53, February 12, 2019
(
edit
)
Derek
(
talk
|
contribs
)
(
→By characters
)
← Older edit
Revision as of 09:54, March 4, 2019
(
edit
)
(
undo
)
Smasher31
(
talk
|
contribs
)
(
→By characters
)
Newer edit →
Line 203:
Line 203:
|-
|-
|[[Floor attack]]
|[[Floor attack]]
|-
|[[Mii Brawler]]
|[[Forward smash]]
|{{GameIcon|SSBU}}
|-
|-
|rowspan=3|[[Mii Gunner]]
|rowspan=3|[[Mii Gunner]]
Smasher31
390
edits