9,346
edits
m (Changed some wording) |
m (→Melee) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-248/events/melee-singles/brackets/256337 S@X 248]||May 2nd, 2018||3rd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-248/events/melee-singles/brackets/256337 S@X 248]||May 2nd, 2018||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-xanadu-255/events/melee-singles/brackets/274835 S@X 255]||June 20th, 2018||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits