4,860
edits
Diamond444 (talk | contribs) mNo edit summary |
Diamond444 (talk | contribs) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Shiny Zubat|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSBB|s=16px|l=Luigi (PM)}}|| | |7th||{{Sm|Shiny Zubat|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSBB|s=16px|l=Luigi (PM)}}|| | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|Malachi|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBB|s=16px|l=Peach (PM)}}{{Head|Sheik|g=SSBB|s=16px|l=Sheik (PM)}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Phresh|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBB|s=16px|l=Ice Climbers (PM)}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|DVD|USA}}||{{Head|Toon Link|g=SSBB|s=16px|l=Toon Link (PM)}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Boiko|USA}}||{{Head|Ness|g=SSBB|s=16px|l=Ness (PM)}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Silver|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBB|s=16px|l=Fox (PM)}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|BaconPancakes|USA}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBB|s=16px|l=Diddy Kong (PM)}}{{Head|Fox|g=SSBB|s=16px|l=Fox (PM)}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Switch|USA}}||{{Head|Wolf|g=SSBB|s=16px|l=Wolf (PM)}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Kycse|USA}}||{{Head|Charizard|g=SSBB|s=16px|l=Charizard (PM)}}|| | |||
|} | |} | ||
edits