5,620
edits
Line 115: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Lunamado|Japan}}||{{Head|Bowser|g=SSBU|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|Lunamado|Japan}}||{{Head|Bowser|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|- | |||
|49th|||||| | |||
|} | |} | ||
edits